Dnia 14 i 21.11.2019 r. odbyły się warsztaty balonowe przygotowane przez prezesa Euroregionalnego Centrum Modelarskiego w Jeżowie Sudeckim pana Władysława Jagiełłę.

Głównym celem warsztatów było wykonanie przez chętnych uczniów modeli balonów z bibuły prasowanej, których lot był zademonstrowany 07 grudnia 2019 r. na II Mikołajkowych Zawodach Balonowych na płycie lotniska w Jeleniej Górze. Każdy uczestnik za udział w zawodach otrzymał dyplom i medal z piernika.

Zawody Balonowe zorganizowane były przez Euroregionalne Centrum Modelarskie i Samorząd Uczniowski przy współpracy z Aeroklubem Jeleniogórskim.

Serdecznie dziękujemy rodzicom i dzieciom biorącym udział w warsztatach i zawodach balonowych oraz wychowawczyni kl. II A p. Monice Janik.

Serdeczne podziękowania kierujemy do p. Władysława Jagiełły za zorganizowanie i przeprowadzenie warsztatów.