Sonda

 

Szanowni Rodzice!

Na mocy ustaleń Organu Prowadzącego, Przedszkole wznowi swoją pracę z dniem 11 maja 2020r. (poniedziałek).

Mając na uwadze zorganizowanie pracy przedszkola, zgodnie z zalecanymi wytycznymi Głównego Inspektora Sanitarnego Rodzice są zobowiązani do przekazania Potwierdzenia woli uczęszczania dziecka do Przedszkola do dnia 7 maja 2020r.

Potwierdzenie woli przyjęcia

Wypełnione dokumenty należy dostarczyć drogą e-mailową na pocztę Przedszkola do godziny 13:00 ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ), jako załącznik.

Przedszkole będzie pracowało na podstawie specjalnych procedur obowiązujących na czas epidemii, prosimy wszystkich rodziców o zapoznanie się z nimi i ich przestrzeganie

PROCEDURA PRZYPROWADZANIA I ODBIERANIA DZIECKA

PROCEDURA POSTĘPOWANIA NA WYPADEK ZAKAŻENIA COVID - 19

 

PROCEDURA ZARZĄDZANIA KRYZYSOWEGO

Informujemy, że to Państwo podejmujecie decyzję o konieczności przyprowadzenia dziecka do przedszkola i o ewentualnym zagrożeniu zakażeniem COVID – 19.

Jednocześnie zwracamy uwagę, że według Komunikatu MRPiPS w sprawie dodatkowego zasiłku opiekuńczego:

„Jeżeli mimo otwarcia placówki opieki rodzic nie zdecyduje się na posłanie do niej dziecka z powodu stanu  epidemii związanego z  koronawirusem, w takim wypadku również dodatkowy zasiłek opiekuńczy będzie przysługiwał”.

Z wyrazami szacunku

Dyrektor

Zespołu Szkolno- Przedszkolnego