Sonda

Szanowni Rodzice!

Mając na uwadze zorganizowanie pracy przedszkola, zgodnie z zalecanymi wytycznymi Głównego Inspektora Sanitarnego Rodzice są zobowiązani do przekazania Potwierdzenia woli uczęszczania dziecka do Przedszkola na dzień przed planowanym powrotem dziecka, do godziny 11:30.

Potwierdzenie woli przyjęcia

Wypełnione dokumenty należy dostarczyć drogą e-mailową na pocztę Przedszkola Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , jako załącznik.

Przedszkole będzie pracowało na podstawie specjalnych procedur obowiązujących na czas epidemii, prosimy wszystkich rodziców o zapoznanie się z nimi i ich przestrzeganie

PROCEDURA PRZYPROWADZANIA I ODBIERANIA DZIECKA

PROCEDURA POSTĘPOWANIA NA WYPADEK ZAKAŻENIA COVID - 19

PROCEDURA ZARZĄDZANIA KRYZYSOWEGO