Sonda

 

DROGIE DZIECI,

Z całego serca życzymy Wam

spełnienia marzeń, wielu sukcesów,

rozwijania pasji i talentów,

niesamowitych przygód

oraz samych słonecznych i szczęśliwych dni

w gronie prawdziwych przyjaciół i kochającej rodziny.

Dyrekcja i pracownicy


POCHODZENIE GRAFIKI

 

Poniżej przedstawiamy aktywności w ramach zdalnego nauczania:

TYGRYSKI

MOTYLKI

KRASNOLUDKI

SŁONECZKA

TROPICIELE

RELIGIA

ANGIELSKI

 

 

Drodzy Rodzice, nasze przedszkole dołączyło do programu Czyściochowe Przedszkole i bierze udział w konkursie, wspólnymi siłami możemy zwyciężyć, oddając codziennie głos na stronie www.rossmann.pl/czysciochowo i głosując na pracę naszych Przedszkolaków.

Głosować mogą uczestnicy programu Rossnę! Junior. Jeżeli nie jesteś jeszcze uczestnikiem Rossnę! Junior, a masz dziecko w wieku powyżej 3 lat i chcesz głosować w konkursie Czyściochowe Przedszkole, dołącz do programu Rossnę! Junior w aplikacji mobilnej Rossmann PL. Więcej informacji o programie Rossnę! znajdziesz tutaj: https://www.rossmann.pl/rossne.