Sonda

Sport

W środę 11 września na boisku do piłki nożnej odbyła się inauguracja roku sportowego dla uczniów szkoły podstawowej. Wszyscy uczniowie z klas od ,,0" do  VI brali udział w biegach przełajowych. Najważniejszym celem tych zawodów było ,,rozruszanie" uczniów i zachęcenie ich do aktywności ruchowej.

 

Zdjęcia z zawodów na Sport-galeria Sp.

 

z IV Turnieju Tenisa Stołowego

o puchar „SOŁTYSA WSI JEŻÓW SUDECKI”

Jeżów Sudecki – 02.03.2013 r.

W dniu 02.03.2012 r. w Jeżowie Sudeckim rozegrano IV Turniej Tenisa Stołowego

o puchar SOŁTYSA WSI JEŻÓW SUDECKI. Organizatorem turnieju byli:

 

Rada Sołecka wsi Jeżów Sudecki, Zespół Szkół w Jeżowie Sudeckim oraz Rada Rodziców przy Zespole Szkół w Jeżowie Sudeckim.

Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4

W turnieju wzięło udział 71 uczestników z gminy Jeżów Sudecki, Mysłakowic, Miłkowa oraz Wlenia, Nasi uczniowie odnieśli szereg zwycięstw wygrywając w siedmiu z pośród ośmiu kategorii. Zdjęcia nagrodzonych można obejrzeć w galerii PG.

 

 

 

 

 

 

 

Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4

 

  

W niedzielę 22 kwietnia w Piotrowicach koło Legnicy odbyły się szachowe mistrzostwa Dolnego Śląska LZS i mieszkańców wsi. W zawodach tych wzięły udział dwie nasze uczennice gimnazjum - Natalia Rozum oraz Aleksandra Rozum. Obie odniosły olbrzymi sukces. W kategorii juniorek młodszych mistrzynią naszego województwa została Natalia Rozum, a kategorii juniorek starszych VI miejsce zajęła Aleksandra Rozum. Tak wysokie miejsce zdobyte przez Natalię Rozum jest największym osiągnięciem ucznia naszego gimnazjum w historii  szkoły.

Photobucket

15 kwietnia w Starej Kamienicy odbyły się Mistrzostwa Powiatowe w halowej piłce nożnej chłopców. Uczniowie Szkoły Podstawowej w Jeżowie Sudeckim pod opieką Izabeli Galas - Ziętal zdobyli III miejsce.

Klasa IV
1. Jan Bereźnicki
2. Kacper Król
3. Mateusz Śliwiński

Klasa V
4. Przemek Bojar
5. Krzysztof Czajkowski
6. Benjamin Łyczak
7. Paweł Kędziorek
8. Mateusz Słabicki

ZDJĘCIA

Osiągnięcia uczniów naszej szkoły na powiatowych igrzyskach lekkoatletycznych, które odbyły się 30.04.2010 roku  w Jeleniej Górze.

Photobucket

 

1.      Żaneta Pilipionek – I miejsce w finale biegu na 100 metrów.

2.      Wojciech Chojnowski – I miejsce w skoku wzwyż ( nowy rekord szkoły – 1,73 m)

3.      Klaudia Grzegolec – II miejsce w fiale biegu na 1000 metrów .

4.      Kamila Saleska – III miejsce w skoku wzwyż

5.      Alicja Delestowicz – III miejsce w rzucie oszczepem

6.      III miejsce sztafety dziewcząt 4x100 metrów  (Alicja Delestowicz, Marta Wiśniewska, Kamila Szczepańska, Żaneta Pilipionek).